Villa Andalucia
PFR

pfr

Bon turystyczny

logo bon

U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY

Podaruj voucher
  • Villa Andalucia - Ciechocinek
  • Villa Andalucia - Ciechocinek
  • Villa Andalucia - SPA
  • hotel spa ciechocinek swieta
  • Romantyczny Weekend w Ciechocinku - Villaandalucia
  • Odkrywaj Ciechocinek
 

Jeśli przemęczenie i stres odbierają Ci życiową energię i z dnia na dzień trudniej zachować Ci spokój i równowagę wewnętrzną, być może nadszedł czas, by pomyśleć o skutecznej regeneracji. Villa SPA w Ciechocinku zaprasza serdecznie na relaksujące zabiegi wodne. W dzisiejszym, wiecznie zabieganym świecie niezwykle trudno jest się odprężyć i wyciszyć, dlatego oferowane przez nas pielęgnacyjne rytuały to idealna odskocznia dla wszystkich zmęczonych ciągłym pędem.

SANUM PER AQUAM - SPA - ZDROWIE DZIĘKI WODZIE - te trzy słowa są idealnym odzwierciedleniem i opisem propozycji naszej Villi.

Profesjonalna strefa HYDROMASAŻY pozwala na zażywanie relaksacyjnych kąpieli wodnych. Dzięki temu Wasze ciało i umysł zregenerują się i będą gotowe do dalszego działania.

Korzystanie z naszej oferty to gwarancja doskonałego zdrowia i świetnego samopoczucia.

Oprócz zabiegów strefy wodnej SPA, Villa poleca szczególnie kompleksowe rytuały na całe ciało. Zabiegi z oferty winoterapii, czy antycellulitowe, wyszczuplające zabiegi dla kobiet są absolutnym must have w czasie jesiennej słoty lub zimowego chłodu. Jednocześnie jest to doskonały sposób na przygotowanie skóry do przyjęcia letnich promieni słońca.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań, z przyjemnością udzielimy rzetelnej odpowiedzi.