Villa Andalucia
PFR

pfr

Bon turystyczny

logo bon

U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY

Podaruj voucher
  • Villa Andalucia - SPA
  • Villa Andalucia - Ciechocinek
  • Villa Andalucia - SPA
  • Villa Andalucia - Ciechocinek
  • Villa Andalucia - Ciechocinek

STREFA HYDROMASAŻY

 

 

 

Masaż podwodny z chromoterapią

Na energię życiową można pozytywnie wpływać za pomocą takich bodźców jak ruch, ucisk oraz kolory – czyli fale elektromagnetyczne w zakresie światła widzialnego. Otaczające nas barwy wywołują w mózgu człowieka określone reakcje , co powoduje wytworzenie impulsów wpływających na pracę narządów wewnętrznych oraz samopoczucie. Emitowane różne odcienie i barwy zależą od długości i częstotliwości fal elektromagnetycznych. Oczy pobierają tę część energii jako konkretny kolor i jest to tylko kilka procent energii zawartej w świetle. Znacznie więcej pozyskujemy przez skórę , co sprawia że kąpiel w nasyconej kolorami wodzie jest jedynym z najbardziej skutecznych zabiegów chromoterapii. Ten zabieg wykorzystywany jest przez lekarzy już od dawna. KOLOR BIAŁY – uzupełnia energię, zastępuje słońce, działa pozytywnie na układ krwionośny, wzrok, koordynację. KOLOR ŻÓŁTY – pobudza umysł, koi bóle głowy, mięśni, gardła i tarczycy. KOLOR POMARAŃCZOWY – wzmacnia system nerwowy, leczy bezsenność, nadwagę, ułatwia koncentrację, odpręża, wycisza, zalecany w stanach nerwicowych, astmie, zapaleniu oczu, chorobach żołądka i serca. KOLOR ZIELONY – poprawia nastrój, przeciwdziała nerwicy i dolegliwościom sercowym, łagodzi stany zapalne i podrażnienia. KOLOR CZERWONY – pobudza aktywność emocjonalną i umysłową, łagodzi depresję, poprawia układ krążenia, bóle głowy, kolki, bezsenność. KOLOR FIOLETOWY – oczyszcza skórę, przyśpiesza krążenie pomaga w leczeniu cellulitu i migreny.

Cena: 90 zl / 30 min.

 

 

Masaż podwodny w wannie z hydromasażem i koloroterapią z dodatkiem ciechocińskiej solanki

Kąpiel leczy: choroby ortopedyczne, urazowe, zwyrodnieniowe, nerwobóle, nadciśnienie, choroby alergiczne skóry, choroby naczyń obwodowych. 

 Cena: 120 zl / 30 min.

 

 

Masaż podwodny w wannie z hydromasażem oraz w roztworze soli z morza Martwego

Do zabiegu stosowana jest 100% czysta naturalna sól z Morza Martwego o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjno-leczniczych, terapeutycznych i relaksacyjnych. Bogata w magnez, potas, wapń, brom, jod, żelazo i in. minerały i pierwiastki śladowe. Skutecznie oczyszcza, nawilża i wygładza skórę, przyspiesza metabolizm, poprawia krążenie, łagodzi bóle reumatyczne, niweluje pourazowe bóle stawów, mięśni i kości, łagodzi objawy chorób skóry: łuszczycy, egzemy i in. ; skuteczna w walce z cellulitem, wspomaga odchudzanie. Kąpiele sprzyjają wzmocnieniu krążenia krwi i poprawie przemiany materii, uspokojają system nerwowy, oczyszczają skórę i poprawiają jej wygląd i zwiększają elastyczność. Z pomocą tych zabiegów leczy się przeziębienia. Regularne przyjmowanie kąpieli przyspiesza proces regeneracji komórek, zapewnia szybkie przyswojenie przez organizm ważnych elementów mineralnych. Zaleca się je regularnie 2-3 razy w tygodniu. 

 Cena: 120 zl / 30 min.

 

 

Kąpiel w roztworze wina z hydromasażem - WINOTERAPIA. ESDOR

Dzięki zawartym w winie kwasom owocowym, kąpiel delikatnie złuszcza, odżywia, wygłasza, rozjaśnia i ujędrnia skórę. Do kąpieli uzywane jest koncentrat czerwonego wina z dużą zawartościa polifenoli, które mają właściwości antyoksydacyjne, oczyszczające i tonizujące. Pozostawia skórę miekką, gładką i rozświetloną.

 Cena: 120 zl / 30 min.

 

 

Kąpiel Kleopatry w kozim mleku

Kąpiel w kozim mleku już w starożytności stosowana była przez władców . Z jej dobroczynności korzystała królowa Kleopatra dobrze zdając sobie sprawę z właściwości przynoszących niesamowite korzyści dla jej urody. Kąpiel w kozim mleku doskonale nawilża, natłuszcza skórę, a przy tym doskonale się w nią wchłania. Do efektów systematycznych kąpieli w kozim mleku można zaliczyć: - wzrost elastyczności skóry, - wzrost nawilżenia skóry, - zmniejszenie transepidermalnej utraty wody z naskórka, - wygładzenie skóry.

 Cena: 120 zl / 30 min.Naturalne produkty