Villa Andalucia
PFR

pfr

Bon turystyczny

logo bon

U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY

Podaruj voucher
  • Villa Andalucia - Ciechocinek
  • Villa Andalucia - Ciechocinek
  • Villa Andalucia - SPA
  • hotel spa ciechocinek swieta
  • Romantyczny Weekend w Ciechocinku - Villaandalucia
  • Weekend majowy

Ciechocinek to miasto zdrowia i festiwali. Również tegoroczna majówka zapowiada się w uzdrowisku bardzo tanecznie. Będzie się działo!

 

Miasto przygotowało dla Gości i mieszkańców Ciechocinka piknik rodzinny, który odbędzie się 1 Maja o godz. 17 na Stadionie Miejskim przy ul Tężniowej 6. Oprócz licznych atrakcji dla dzieci, na scenie zagrają znani i lubiani wykonawcy.

 

Kogo będziemy mogli posłuchać?

 

Jedną z największych atrakcji będzie zespół WEEKEND, który fanom muzyki tanecznej kojarzy się z pewnością nie tylko z piosenką „Ona tańczy dla mnie”. Radek Liszewski z zespołem kolejny raz zawitają do naszego uzdrowiska, by porwać publiczność do tańca. Gwarantujemy, że w trakcie koncertu nie zabraknie również takich utworów jak „Za każdą chwilę z Tobą”, „Moje miasto nigdy nie śpi” czy najnowszej produkcji zespołu, czyli piosenki „Słodka jak cukierek”.

 

Zagrają również BACIARY - polski zespół folklorystyczny, który powstał na Podhalu. Artyści swoją muzyką i strojami nawiązują do tradycji góralskiej. Do najbardziej znanych hitów należą takie piosenki jak „Jak się bawią ludzie” czy „Żyje się raz”.

Dzisiejszy zabiegany świat, przesiąknięty nadmiarem elektroniki, nie sprzyja relaksującemu trybowi życia. Dlatego tak ważne jest znalezienie chwili dla siebie, która pozwoli nam się zregenerować. W Villa Andalucia znajdziecie Państwo wiele zabiegów, które pozwolą na chwilę zatrzymać się i odprężyć.

Wiosna w pełni, a ty zorientowałaś się, że zimą przybyło kilka kilogramów…? Chcesz pozbyć się ich jak najszybciej? Przychodzimy z pomocą! Dzięki innowacyjnym zabiegom naszej strefy SPA – ANDALUCIA BEAUTY, zdążysz zrzucić zbędne kilogramy przed zbliżającym się latem!

Szukasz pomysłu na weekednowy wypoczynek? Idealnym pomysłem jest Ciechocinek – miasteczko w centralnej Polsce, niedaleko Torunia, do którego w prosty sposób dojedziecie autostradą A1 – 2 godziny z Gdańska, 2 godziny z Warszawy, 2 godziny z Poznania, 1 godzina z Łodzi, 1 godzina z Płocka czy Bydgoszczy.

Samorząd województwa Kujawsko-pomorskiego za pośrednictwem LGD Stowarzyszenia "Partnestwo dla Ziemi Kujawksiej" udzielił grantu ze środków regionalnego programu operacyjnego województwa Kujawsko-pomorskiego na lata 2014-2020 (EFRR) w wysokości 94 567,00zł dla firmy Villa Andalucia Leisure & SPA.