Villa Andalucia
PFR

pfr

Bon turystyczny

logo bon

U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY

Podaruj voucher
  • Villa Andalucia - Ciechocinek
  • Villa Andalucia - Ciechocinek
  • Villa Andalucia - SPA
  • hotel spa ciechocinek swieta
  • Romantyczny Weekend w Ciechocinku - Villaandalucia
  • Odkrywaj Ciechocinek

Mezoterapia igłowa to zdecydowanie jeden z hitów naszego SPA. Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym lub koktajlem odmładzającym sprawi, że skóra stanie się napięta, jędrna oraz rozjaśniona. Co więcej, zabieg ten można wykonywać całorocznie!

W ofercie naszego gabinetu kosmetycznego w Villa Andalucia pojawiła się mega nowość – masaż twarzy KOBIDO!!!

 

Naturalny lifting twarzy KOBIDO opiera się na filozofii, która traktuje piękno jako idealną harmonię pomiędzy fizycznym, emocjonalnym i duchowym zdrowiem oraz samoleczeniem.

To będzie z pewnością gorące lato w Ciechocinku. Temperaturę podniosą imprezy, które odbędą się w sezonie letnim w Uzdrowisku. Mieszkańcy i Goście Ciechocinka na pewno nie będą się nudzić.

Lato już niebawem. Specjaliści z naszego gabinetu kosmetycznego Andalucia Beauty podpowiedzą Wam, jakie zabiegi na twarz warto wykonać właśnie o tej porze roku.

Ciechocinek to miasto zdrowia i festiwali. Również tegoroczna majówka zapowiada się w uzdrowisku bardzo tanecznie. Będzie się działo!

 

Miasto przygotowało dla Gości i mieszkańców Ciechocinka piknik rodzinny, który odbędzie się 1 Maja o godz. 17 na Stadionie Miejskim przy ul Tężniowej 6. Oprócz licznych atrakcji dla dzieci, na scenie zagrają znani i lubiani wykonawcy.

 

Kogo będziemy mogli posłuchać?

 

Jedną z największych atrakcji będzie zespół WEEKEND, który fanom muzyki tanecznej kojarzy się z pewnością nie tylko z piosenką „Ona tańczy dla mnie”. Radek Liszewski z zespołem kolejny raz zawitają do naszego uzdrowiska, by porwać publiczność do tańca. Gwarantujemy, że w trakcie koncertu nie zabraknie również takich utworów jak „Za każdą chwilę z Tobą”, „Moje miasto nigdy nie śpi” czy najnowszej produkcji zespołu, czyli piosenki „Słodka jak cukierek”.

 

Zagrają również BACIARY - polski zespół folklorystyczny, który powstał na Podhalu. Artyści swoją muzyką i strojami nawiązują do tradycji góralskiej. Do najbardziej znanych hitów należą takie piosenki jak „Jak się bawią ludzie” czy „Żyje się raz”.