Villa Andalucia
PFR

pfr

Bon turystyczny

logo bon

U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY

Podaruj voucher
 • Villa Andalucia - SPA
 • Villa Andalucia - Ciechocinek
 • Villa Andalucia - SPA
 • Villa Andalucia - Ciechocinek
 • Villa Andalucia - Ciechocinek

Rytuał Hammam

 

 

 

Rytuał Hammam

Istotą ceremonii Hammam jest dogłębne oczyszczanie ciała oraz ukojenie duszy. Mycie jest częścią najważniejszą, wymagającą skupienia oraz odpowiedniej atmosfery oraz naturalnych akcesoriów. Dzięki mocy przyrody, daje skórze, to co najbardziej potrzebne: odżywienie, nawilżenie i odbudowę naturalnej ochrony. Etapy Rytuału Hammam to: NAWILŻENIE, OCZYSZCZENIE, OCZYSZCZENIE GLINKĄ GHASSOUL, NAMASZCZENIE.

Pierwszy to NAWILŻENIE.

Drugi etap to OCZYSZCZENIE.

Nakładamy na ciało czarne mydło – Savon Noir. Właściwości czarnego mydła Savon Noir są doceniane na całym świecie już od wieków, nadaje się do skóry delikatnej i wrażliwej. Powstaje ze zmielonych czarnych oliwek i oleju z oliwek. Połączone z wodą tworzy delikatną pianę, którą rozprowadza się rękawicą Kessa. Złuszcza ona mechanicznie naskórek, pobudzając krążenie. Mydło odżywia skórę, pozosatwia ją miękką, delikatniejszą w dotyku, odpowiednio nawilżoną. Po takim zabiegu skóra najlepiej przyjmuje substancje aktywne w głąb skóry. Savon Noir to idealny specyfik wspomagający walkę z rozstępami, cellulitem oraz wszelkimi zmianami skórnymi, nawilża i wspomaga podrażnienia skóry. 

Etap trzeci to OCZYSZCZENIE GLINKĄ GHASSOUL.

Jest ona naturalnym produktem z marokańskiej glinki. Minerał ten, składający się z krzemianu magnezu pielęgnuje, oczyszcza i wygładza ciało. To najdoskonalszy środek do delikatnego złuszczania naskórka i oczyszczania skóry z niedoskonałości. Glinka działa ujędrniająco na naszą skórę oraz zapobiega jej wysuszaniu. Dzięki właściwościom nawilżającym zmiękcza skórę, docierając do jej najgłębszych warstw, odżywiając komórki i wzmacniając ich naturalne funkcje. Zabieg oczyszczania działa złuszczająco, pobudza krążenie, pozostawiając skórę gładszą i delikatniejszą.

Ostatni etap to NAMASZCZNIE.

Skóra po dogłębnym oczyszczeniu łatwiej wchłania dobroczynne składniki. Delikatnie masujemy całe ciało olejem arganowy zwany „Złotem Maroka“. Używany od tysięcy lat przez kobiety w krajach arabskich ze względu na silne właściwości regenerujące i nawilżające. Ten olejek, będący skarbem natury, zamyka RYTUŁAŁ HAMMAM.

Czteroetapowy seans zapewnia odprężenie i głęboki relaks. Użyte profesjonalne akcesoria ujędrniają i wygładzają skórę ciała. Powodują, że staje się ona widocznie zdrowsza. Skład stosowanych kosmetyków zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry. Dzięki swoim właściwościom są doskonałym antidotum na starzenie się skóry, pomaga wyrównać jej koloryt, zapewnia gładkość i elastyczność oraz zdrowy wygląd przez długi czas po zabiegu.

 

Zalety zabiegu :

   • przyśpiesza regenerację sił
   • odpręża i relaksuje
   • długotrwale nawilża skórę
   • wyrównuje koloryt skóry i działa przeciwstarzeniowo i antycellulitowo
   • dobroczynnie działa na ciało i psychikę

Cena dla 1 osoby: 300 zl/ 120min 

Naturalne produkty