Villa Andalucia

covid19

  • Villa Andalucia - Ciechocinek
  • Villa Andalucia - Ciechocinek
  • Villa Andalucia - SPA
  • hotel spa ciechocinek swieta
  • Romantyczny Weekend w Ciechocinku - Villaandalucia
  • teznie ciechocinek

Villa ze spa - noclegi w Ciechocinku

    VILLA ANDALUCIA to połączenie nowoczesności z duchem dawnych czasów... Inspiracja mauretańskim wzornictwem, schedą po Arabach w południowej Hiszpanii, a konkretnie Andaluzji, z pałacem Alhambra w Granadzie na czele, pozwoliła nam stworzyć obiekt niepowtarzalny - Villa SPA w Ciechocinku. Klimat obiektu, jego wzornictwo czerpie z oryginalnych detali Pałacu Nasrydów Alhambra.

 

    W naszym obiekcie wykorzystaliśmy najnowsze zdobycze technologii w dziedzinie ekologii. Jako jedyni w Ciechocinku pozyskujemy energię cieplną z powietrza przy zastosowaniu pompy ciepła w celu ogrzania pomieszczeń oraz wody. Dodatkowo zainstalowana przez nas rekuperacja zapewnia stały przepływ filtrowanego, świeżego powietrza we wszystkich pokojach, jak i w pozostałych częściach budynku przy stałym utrzymaniu komfortowej temperatury. Jej zastosowanie jest szczególnie zalecane dla alergików, astmatyków, osób uczulonych na roztocza i wszystkich, którzy chcą się cieszyć czystym, świeżym powietrzem. To wszystko zostało wkomponowane w ponad stuletni, całkowicie odremontowany budynek zlokalizowany w samym centrum urokliwego Ciechocinka.

 

    Nasza Villa SPA jest idealnym miejscem zarówno na pojedynczy nocleg, weekend dla dwojga, jak również na spędzenie wakacji z rodziną i dziećmi. To również doskonała propozycja na jednoosobowe wczasy odchudzające lub wyjazd integracyjny dla firm.

 

    Naszym Gościom proponujemy między innymi:

- zdrowotne wczasy odchudzające dla grup i osób indywidualnych,

- motywacyjne warsztaty dla dorosłych

- weekend dla dwojga z relaksującymi zabiegami i romantyczną kolacją przy świecach.

 

    Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą ofertą noclegów, pakietów i innych usług naszej Villi. Bez względu na to, czy zależy Ci na relaksującym weekendzie, wczasach odchudzających czy kilkudniowym wypoczynku z rodziną, znajdziemy dla Ciebie idealną propozycję.

 

Zapraszamy