Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Logo - Villa Andalucia - Ciechocinek
  • Villa Andalucia - SPA
  • Villa Andalucia - Ciechocinek
  • Villa Andalucia - SPA
Błąd
  • Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Spa

 

Jeśli przemęczenie i stres odbierają Ci życiową energię i z dnia na dzień trudniej zachować Ci spokój i równowagę wewnętrzną, być może nadszedł czas, by pomyśleć o skutecznej regeneracji. Odprężające wodne zabiegi pielęgnacyjne w naturalny sposób uwolnią Cię od przykrych skutków zbyt szybkiego rytmu życia, pozwolą wyciszyć się i odzyskać równowagę. SANUM PER AQUAM - SPA - ZDROWIE DZIĘKI WODZIE - te 3 słowa doskonale tłumaczą czym jest jest nasza strefa HYDROMASAŻY - zażywając kąpieli wodnych masz szanse odzyskać zdrowie, oczyścić organizm, odżywić i pobudzić skórę.  

Oprócz zabiegów strefy wodnej SPA polecamy szczególnie kompleksowe rytuały na całe ciało. Zabiegi z oferty winoterapii czy antycellulitowe, wyszczuplające zabiegi dla kobiet są absolutnym must have w czasie jesiennej słoty, zimowego chłodu czy przygotowaniem skóry do przyjęcia letnich promieni słońca.