Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Villa Andalucia
Błąd
 • "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  Cannot get "Ciechocinek" woeid in module "mod_sp_weather".

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Pokoje

 

Villa Andalucia oferuje 20 akustycznie wyciszonych pokoi zapewniających ciszę, spokój i komfort. Dysponujemy pokojami 1, 2, 3-osobowymi. Pokoje rozmieszczone są na trzech poziomach ponad 100 letniego budynku po gruntownej renowacji, z użyciem najnowszych technologii i rozwiązań w zgodzie z ekologią. Zastosowanie przez nas rekuperacji zapewnia stały przepływ świeżego, filtrowanego powietrza w pomieszczeniach.

Jej zastosowanie jest szczególnie zalecane dla alergików, astmatyków, osób uczulonych na roztocza i pyłki oraz dzieci, młodzieży oraz osób starszych. Cały obiekt ma ogrzewanie podłogowe. Każdy pokój jak i łazienki zaprojektowane są z użyciem innych dekoracji i detali zaczerpniętych ze sztuki mauretańskiej. Materiały użyte przy dekoracji obiektu pochodzą bezpośrednio z Hiszpanii jak również Turcji, Maroka i Libanu.