Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Villa Andalucia
 • Villa Andalucia - SPA
Błąd
 • "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  Cannot get "Ciechocinek" woeid in module "mod_sp_weather".

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Atrakcje regionu

Grota solankowa

 

Grota solankowa to naturalne inhalatorium wewnątrz tężni jedyne w Polsce i niepowtarzalne w Europie. Mikroklimatyczna komora groty umiejscowiona została we wnętrzu tężni nr 2, na zbiorniku solankowym, wśród bali wypełnionych tarniną. Wnętrze tężni jest doskonałym miejscem służącym do zażywania inhalacji z powstałego specyficznego aerozolu zawierającego zdrowotne pierwiastki. Grota solankowa jest zasilana naturalną ciechocińską solanką oraz produktami jej przetwarzania.

Profilaktyka i leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych odbywa się w warunkach odtworzonego klimatu morskiego. Jest to środowisko o wysokiej wilgotności, zawierające aerozol solanki jodkowo-bromkowej. Wskazania: przewlekłe nieżyty nosa, gardła, krtani, oskrzeli, stany niedoboru jodu. Seanse inhalacyjne trwają 30 minut, wskazane 3-5 razy w tygodniu.